Відгуки про компанію "Фітіль"
- Володимир К.
Получила, по качеству очень хороший, не хрупкое, метал хороший. Единственное что не поняла как разделять ложку от вилки, чтобы было два прибора
Каріна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Карина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитро О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ганна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарна річ, достойна ціна, швидке обслуговування..)
Олександр Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Олексій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Павло К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Богдан П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
